Főoldal Kapcsolat Árlista Csapat Használat Kereskedők

A zirci Bittmann Zsolt egyedül járja a versenyeket a KTM Teszt Team színeiben

Bakonyerdő maraton, Bakonyerdő királya - hegyi országúti időfutam, Szilvásvárad TOP Maraton : Május 21-re esett a Kelly s maraton, amely ismét Bakonybélben lett megrendezve. Az időjárásra panaszunk nem lehetett a körülmények is optimálisak voltak. Rövid távon indultam, amely 33 km és 850 m szintemelkedés volt.A pályában kisebb módosítások voltak, ami meglepte versenytársaimat. Ismét technikás pályát sikerült kijelölni a rendezőknek. Master 2 kategóriában 5. lettem. Másnap került megrendezésre a hegyi országúti időfutam  14 km távval  578 m szinttel - itt a harmadik helyen sikerült végeznem. 2016. május 29-én Szilvásváradon indult a Top Maraton. Gyönyörű idő volt, nagy létszámmal rajtoltunk el. A pálya első szakasza aszfalton haladt, majd utána tértünk be a technikás erdei részekre ami szelektálta a mezőnyt. Kategóriámban a 9. helyre tudtam beérni. B. Zsolt Gratulálok a KTM Team többi tagjának eredményéhez! Bakonyerdő királya verseny (Bittmann Zsolt)