Főoldal Kapcsolat Árlista Csapat Használat Kereskedők

XCO Magyar Kupa sorozat, Pilisszántó

Pilisszántón került megrendezésre az XCO Magyar Kupa sorozat első futama, ahol szombaton a gyermek, hobby és master kategóriák versenyzői állhattak rajthoz, vasárnap pedig az UCI C1-es kategóriák. Csapatunk az első napon volt érdekelt. Szekeres Viki, Rausch Peti és Medgyes Gabi a masterek versenyében indult, Krompáczki Peti pedig a „sport” (korábban fun) kategóriában próbálta ki magát. Ez a két csoport együtt rajtolt el 13 órakor. Egységesen mindenki az elit nyomvonalon versenyzett, a hűvös reggel után, ragyogó napsütésben, és legalább 25 fokos melegben. Az eredmények alapján jól sikerült az alapozás. Megyo magabiztosan szerezte meg az elsőséget. Viki egy másodperccel lett második a nők között. Rausch Peti pedig „első bálozóként” teljesítette a Master 1-es versenyzők számára meghatározott igen kemény 4 kört. Krompáczki Peti nagyon élvezte a versenyt, az igen népes Sport kategóriában bőven akadt ellenfél egy jó csatára :) Két hét múlva Várgesztesen folytatjuk! Viki