Új modellek

Katalógus / árlista

Már rendelhető!

Medgyes Gabi SUPERCROSSON IS BIZONYÍTOTT!

A Supercross 2014/15- ös sorozat első versenyét Kazincbarcikán rendezték meg, egy horgásztó körüli parkban. A délelőtti órákban, pár körrel a pályán melegítettem, mely a szokásos jól kijelölt, rövid egyenesekkel, néhány átugrandó akadállyal tűzdelt kör volt. Az időjárás kegyes volt hozzánk, a 11óra 45 perces rajtnál már a nap is előkerült. Na igen, most jut eszembe, kategóriát váltottam, "beleöregedtem" a master2- es kategóriába, így "csak" 45 percet kellett küzdeni a velünk együtt induló U19- es és női versenyzőkkel. A cél az volt, hogy a 40-50év közöttieknél elsőként beérni, és az U19- es srácokkal megpróbálni jót meccselni.

A rajtnál a tavalyi sorozat legerősebbjeit szólították be, így én csak a 4. sorból kezdtem el a sorozat első fordulóját, és a gyilkos 45percet. Második körre értem utol Kefét és Specziár Viktort, akik alkották a két szlovák és Dina Danit üldöző bolyt. Kicsit utaztam a srácokon, majd néhány perc elteltével - ekkor még fél óra volt hátra - nyomtam egy harakirit. Gondoltam 30 percet nyélen kibírok. Kefe és az addigra szintén felért Pityikusz, nemtudta átvenni a támadást, és egyedül kezdtem meg Dani üldözését, aki az U19- es kategóriában a 3. helyen állt. Az utolsó két körre néhány tíz méterre voltam a kisebbik Dinától, de azért szerencsére nem akarta, hogy felérjek rá Így egy kis izgalommal telt el a verseny második fele. A master2- ben első lettem, abszolutban három, 19év alatti srác előzött meg.

Délután a szervezők egy nagyon finom babgulyással vendégeltek meg minket, köszönet érte, illetve a remek versenyért.